Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat

+421 342 251 251
Po - Pia: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Sliač , Sliač - kúpele 96231

Hotel Palace je typický lázeňský hotel s kolonádou, kde můžete vstřebávat nezapomenutelnou atmosféru lázní Sliač. Krásné pohledy uprostřed parku a květinových záhonů. Pokoje jsou příjemně vybaveny a vzbuzují pocit domácí pohody. Chutná kuchyně bere ohled na vaše zdraví a hlavně tým lékařských odborníků, léčebné procedury a velké množství volnočasových aktivit ve vás zanechá silný dojem. Podnebím a polohou patří Kúpele Sliač k nejoptimálněji položeným lázním na Slovensku. Přirozeným předpokladem úspěšné léčby jsou léčivé minerální prameny.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratá

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat On-line rezervácia

Vyberte si prosím dátum príchodu a odchodu, aby sa Vám mohli zobraziť ceny

Dátum príchodu
Dátum odchodu
Druh izby Kapacita izby
Jednolôžková Economy
Jednolôžková Komfort
Dvojlôžková Komfort
Apartmán Komfort
Dvojlôžková Klasik
Dvojlôžková Klasik +
Dvojlôžková Economy
Apartmán Komfort 4+0

Ceny izieb môžu byť zobrazené len v prípade, že je zadaný konkrétny dátum príchodu a odchodu. Zadajte prosím vaše dátumy here.

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Izby

Kapacita hotelu Palace je 214 pokojů, dohromady 395 lůžek. Pokoje jsou rozděleny podle vybavenosti. Komfort je zrekonstruovaný pokoj vybaven toaletou, sprchou a nebo vanou, TV - SAT, ledničkou, telefonem, rádiem a zdravotnickou signalizací první pomoci. Pokoje Klasik jsou nezrekonstruované hotelové pokoje s tím samým vybavením. Pokoj Economy je nezrekonstruovaný pokoj bez vlastního příslušenství - sociální příslušensktví je umístěno na chodbě, na pokoji je umyvadlo, TV - SAT, telefon, radio a zdravotnická signalizace první pomoci.

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Gastronómia

Klientům je k dispozici restaurace, kde tým odborníků připravuje biologicky a energeticky vyváženou pestrou stravu, která vám dodá potřebnou energii na celý den. Ve městečku Sliač je široká nabídka restaurací, kavárniček a cukráren.

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Recepcia

Non-stop


Check-in: z 14:00

Check-out: do 10:00

Toto ubytovacie zariadenie prijíma platobné karty

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • Diners Club
  • JCB

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Prístupnosť

Autem, letecky (letiště 3 km od hotelu), vlakem (železniční stanice 1,5 km) a autobusem (autobusová zastávka 100 m od hotelu)

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Okolie

Kúpele Sliač leží ve středu Slovenska. Jsou vsazeny do překrásné přírody Slovenského Rudohoří. Nejen okolí, ale i vybavenost Kúpelí Sliač nabízí nepřeberné množství relaxačních i sportovních aktivit. V okolí hotelu je možné si zahrát bedminton, tenis, volejbal, dále doporučujeme fakultativní výlety či dobře značené cyklotrasy a turistické cesty.

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Špeciálne akcie a zľavy

Cena ubytovania zahŕňa raňajky formou bufetu.

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat Ďalšie informácie

Indikácie: - všetky formy ischemickej choroby srdca, stavy po infarkte myokardu a po revaskulizačných zákrokoch, vysoký krvný tlak, ochorenia periférnych ciev, kŕčové žily a trombózy, civilizačné a manažérske choroby, chronické reumatické ochorenie srdcového svalu a srdcových chlopní, - gynekologické ochorenia, stavy po operáciách a poruchy fertility, chronické ochorenia dýchacieho ústrojenstva.

Hotel Palace - Sliač kúpele - duplikat

Sliač , Sliač - kúpele
Zobraziť celú mapu
Internetová stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme vám poskytli najlepšie možné služby. Používaním týchto stránok súhlasite s ich využitím.